![Шафа з інструментами 211 елем., 5 лотків YATO на 4 колесах; 7 шуфляд; 98х 77х 46,5 см [1/2], фото 1](https://images.prom.ua/5954451992_shafa-z-instrumentami.jpg)
Шафа з інструментами 211 елем., 5 лотків YATO на 4 колесах; 7 шуфляд; 98х 77х 46,5 см [1/2]
52 222 ₴
- В наличии
- Код: YT-55290
- +380 (73) 606-74-38
Шафа з інструментами 211 елем., 5 лотків YATO на 4 колесах; 7 шуфляд; 98х 77х 46,5 см [1/2]
Візок інструментальний з інструментом 211 предметів YATO YT-55290 (Польща)
Опис YT-55290:
- у 7 ящиках на підшипниках ковзання.
- Верхні 5 ящиків містять 211 ретельно відібраних інструментів .
- Профілі виготовлені з подвійного сталевого листа.
- Універсальна перфорація дозволяє оснастити шафа додатковими елементами.
- Центральний замок та індивідуальне закриття кожного ящика.
- Корпус майстерні має кутові амортизатори, які захищають від випадкового ушкодження, наприклад кузова автомобіля.
- Стільниця з нековзного поліпропілену , максимальне навантаження 420 кг.
- Колеса з гальмами.
Технічні характеристики YT-55290
| Виробник | YATO |
| Розмір візка, см | 98x77x46,5 |
| Кількість ящиком | 7 |
| Кількість предметів | 211 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA є одним з найбільш сильно розвиваються капіталу груп в апаратній і інструменту сегмента і один з небагатьох , який систематично – як в економічному росту і кризові роки – динамічно збільшує свою частку на ринку шляхом створення нових філій та представництв в Європі та Азії .
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Материал корпуса | Сталь |
| Особенности | Полное выдвижение ящика, Наличие ручки для перемещения |
| Тип мебели | Тележка инструментальная |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фасада | Красный |
| Дополнительные характеристики | |
| Выдвижной ящик | 7 шт |
| Количество поворотных колес | 4 шт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 980 мм |
| Глубина | 456 мм |
| Ширина | 770 мм |
- Цена: 52 222 ₴

