
Насос для брудної води FLO мережевий, 900Вт, 16000 л/год, макс.висота.- 15,5 м
3 054 ₴
- В наявності
- Код: 79774
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос для брудної води FLO мережевий, 900Вт, 16000 л/год, макс.висота.- 15,5 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flo |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 4 кг |
| Вид насоса | Дренажний |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 15.5 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 054 ₴

