
Насадка викруткова USH Industry : Phillips PH1 x 70 мм подовжена, Уп. 10 шт.
1 725 ₴
- В наличии
- Код: UUSG0135021
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Біта хрестова 1/4" PH1 Х 70 мм 10 шт USH UUSG0135021 (Німеччина)
Викрутки насадка PH1 - 1/4" від фірми USH довжиною 70 мм, призначена для використання з шуруповертами і гайковертами.
INDUSTRY біти.
Категорія якості "High Quality" виконує всі запити індустріального та професійного завертання.
Дані запити виявляються в наступному:
- заводські норми компанії USH досягають результату на 90 – 100% вище визначених норм DIN,
- для виробництва бітів вживається тільки високолегована спецсталь (WX 73, № матеріалу 1.2381),
- спеціальні, розроблені компанією USH методи виробництва, як наприклад, метод проковки – "HSC", гарантують неповторне якість продукції.
Технічні характеристики UUSG0135021
| Виробник | USH |
| Тип насадка | PHILLIPS (хрестова) |
| Розмір | PH1 |
| Довжина, мм | 70 |
| Розмір посадки | 1/4" |
| Матеріал | сталь |
| Кількість в упаковці, шт | 10 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | USH |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 70 мм |
| Исполнение биты | 1/4" |
| Маркировка наконечника | PH 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бита |
| Тип биты | Односторонняя |
| Тип шлица | Крестообразный |
Информация для заказа
- Цена: 1 725 ₴

