
Насадка викруткова USH Industry : TORX T25 x 25 мм, Torsion Уп. 10 шт.
444 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: UUSG0012396
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Насадка викруткова USH Industry : TORX T25 x 25 мм, Torsion Уп. 10 шт.
Переваги:
- Приводні норми компанії USH досягають результату на 90 — 100% вище покладених DIN норм
- Для виготовлення бітів використовуються тільки високолеговані спецсталі (WX 73, No матеріалу 1.2381).
- Спеціальні, розроблені компанією USH методи виробництва, як, наприклад, метод проковтування - "HSC", гарантують унікальну якість продукції
Біти типу Torsion Чудово справляється з найвищими вершинами навантаження. Протягом тривалого терміну служби біти гарантовано, що може бути небезпечно вискакувати біти зі шурупа, заощаджений зносом і поломкою інструмента.
Характерики:
- Тип посадки - TORX (зіркова)
- Розмір - T25
- Довжина - 25/50 мм
- Розмір приземлення - 1/4"
- Матеріал - сталь
- Кількість у пакунку - 10 шт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | USH |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 25 мм |
| Исполнение биты | 1/4" |
| Квадрат | 1/4" |
| Маркировка наконечника | Т 25 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бита |
| Тип биты | Односторонняя |
| Тип шлица | Крестообразный |
| Шестигранник привода | Внешний |
Информация для заказа
- Цена: 444 ₴

