![Ключ трубний прямий YATO: 600 мм (24"), max Ø= 3" (75mm), алюмінієвий [2/6], фото 1](https://images.prom.ua/5954425454_klyuch-trubnij-pryamij.jpg)
Ключ трубний прямий YATO: 600 мм (24"), max Ø= 3" (75mm), алюмінієвий [2/6]
2 316 ₴
- В наличии
- Код: YT-2484
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ трубний прямий YATO: 600 мм (24"), max Ø= 3" (75mm), алюмінієвий [2/6]
Ключ трубний прямий 600 мм (24") max Ø= 3" (75 мм) алюмінієвий Yato YT-2484
Опис:
- Трубний ключ на 600 мм з алюмінієвим корпусом.
- Міцні та зубчасті, високоміцні губки виготовлені з хромомолібденової сталі CrMo HRC 55 - 60.
- Ключі цього типу широко використовуються в будівництві, промисловості, сфері обслуговування та гідротехнічних роботах.
Технічні характеристики YT-2484
| Виробник | Yato |
| Довжина, мм | 600 |
| Матеріал щелепи | CrMo |
| Технологія виготовлення | кований |
| Розмір | 24" |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Твердість щелепи | 55-60 HRС |
| Максимальний діаметр труби | 3" (75 мм) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина инструмента | 600 мм |
| Максимальная ширина захвата | 75 мм |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | прямой трубный ключ |
Информация для заказа
- Цена: 2 316 ₴

