![Степлер ударний YATO для скоб: h= 6-10x 1.2x 10.6 мм [10/20], фото 1](https://images.prom.ua/5954437145_stepler-udarnij-yato.jpg)
Степлер ударний YATO для скоб: h= 6-10x 1.2x 10.6 мм [10/20]
1 971 ₴
- В наличии
- Код: YT-7004
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Професійний молотковий степлер YATO YT-7004 призначений для швидкого забивання скоб довжиною від 6 до 10 мм. Специфічна конструкція пристрою забезпечує швидку роботу степлера, що нагадує забивання цвяхів молотком. Скоба встромляється в матеріал, коли степлер ударяє по заготівлі.
Відповідні скоби:
- YT-7022: розміри 6 х 1,2 х 10,6 мм.
- YT-7023: розміри 8 х 1,2 х 10,6 мм.
- YT-7024: розміри 10 х 1,2 х 10,6 мм.
- YT-7025: розміри 12 х 1,2 х 10,6 мм.
- YT-7026: розміри 14 х 1,2 х 10,6 мм.
Молотковий степлер ідеально підходить для збирання великих листів ізоляційної плівки, покрівельних мембран, попереднього закріплення руберойду тощо. робіт, що вимагають невеликої точності, а швидше швидкості виконання. Молотковим степлером можна керувати однією рукою, що має велике значення для безпеки під час роботи на висоті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина скобы | 10.6 мм |
| Крепежное средство | Скобы |
| Максимальная длина скобы | 10 мм |
| Минимальная длина скобы | 6 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Молотковый |
Информация для заказа
- Цена: 1 971 ₴

