
Диск шліфувальний по металу і нержав. сталі "NORTON OCTOPUS";Ø=125/22,2 мм, t= 4.0мм P60 з прорізами
188 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 70V700
- +380 (73) 606-74-38
Призначення: По металу та нержавіючій сталі
Вид кола: З прорізами
Зернистість: P60
Діаметр кола: 125 мм
Товщина кола: 4 мм
Діаметр отвору: 22 мм
Оберти: 12250 обр/хв
Диск шліфувальний - це абразивний інструмент, який складається з зерен, що зцементовані між собою спеціальною в'яжучою речовиною. Він активно використовується в промислових та побутових цілях для шліфування різноманітних поверхонь. Завдяки такій процедурі досягається презентабельність зовнішнього вигляду виробу та підвищуються його технічні характеристики. Шліфувальний диск легко видаляє стару фарбу та іржу, готує бетонні стіни до укладання кахельної плитки. Ефективно відшліфувати можна метали та м'які сплави, камінь, пластик та деревину.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Norton |
| Страна производитель | Польша |
| Вид обработки | Шлифование |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Зернистость | 60 |
| Материал круга | Абразив |
| Назначение | Шлифовальный |
| Обработка материала | Металл, Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 4 мм |
- Цена: 188 ₴

