
Диск відрізний по металу і нержав. сталі тм "NORTON VULCAN"; Ø= 125х22,2 мм, t= 1,2 мм
58 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 70V103
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Діаметр диска 125 мм Оброблюваний матеріал по нержавіючої сталі та металу Посадковий діаметр диска 22.23 мм Товщина диска 1.2 мм Тип диска суцільний Вид відрізні Габарити 125х22.2х1.2 мм Підходить для болгарок і електрорізів Тип товару відрізні диски Клас побутовий Алмазний диск Norton відноситься до побутового класу обладнання. Він характеризується діаметром 125 мм та посадковим місцем 22.2 мм. Прекрасно підходить для різання нержавіючої сталі та металу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Norton |
| Страна производитель | Украина |
| Вид обработки | Быстрый рез, Чистый рез |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал круга | Алмаз |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Металл, Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 1.2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 58 ₴

