
Свердло по металу YATO: HSS6542, Ø=4.8мм, HEX-1/4", l=86/52мм,для нержав. конструкт.,легов.сталі(DW)
59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-44869
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Свердло для металу Yato HSS6542 4,8x86мм 1 шт (YT-44869): Свердло для металу YATO призначене для професійного застосування: свердління у високоякісній неіржавкій сталі, конструкційній сталі, INOX і холоднокатаній сталі. Сталь HSS забезпечує в кілька разів швидше свердління і зберігає стійкість до пошкоджень і затуплення, зберігаючи геометрію свердла Лезо "split point" з кутом нахилу 135 градусів дає змогу виконувати свердління без попереднього зачищення, забезпечуючи ідеальне центрування Швидко розсіює тепло під час свердління в твердих марках сталі, не спалюючи свердла Шліфована поверхня та крайки відповідно до стандарту DIN 338 забезпечують чудову точність свердління й ідеальні розміри просвердленого отвору Нижчий коефіцієнт тертя обмежує адгезію до відколів і тирси Виготовлено з суцільного шматка сталі HSS 6542, що робить свердло міцним і довговічним Хвостовик — шестигранний (HEX) 1/4"
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Свердло для металу Yato HSS6542 4,8x86м 1 шт (YT-44869): Виробник YATO Призначення За металом Тип свердла Спіральний Тип хвостовика Шестигранне Маркування свердла HSS Діаметр 4.8 мм Загальна довжина 86 мм Робоча довжина 52 мм Комплектність 1 шт Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 4.8 мм |
| Довжина робочої частини | 52 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Набір | Ні |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 86 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
- Ціна: 59 ₴

