![Рулетка геодезична VOREL : L= 20 м, сталева [10/20], фото 1](https://images.prom.ua/4568517671_ruletka-geodezichna-vorel.jpg)
Рулетка геодезична VOREL : L= 20 м, сталева [10/20]
401 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 13200
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рулетка сталева геодезична VOREL 13200 – професійна рулетка, призначена для вимірювання великих відстаней на відкритій місцевості або в закритих приміщеннях. Відкрита конструкція корпусу дозволяє утримувати стрічку чистою. Корпус виготовлений із стійкого пластику, вимірювальна стрічка із сталі.
Особливості 13200:
- Вимірювальна стрічка зі сталі.
- Корпус із удароміцного пластику.
- Ручка для намотування.
- Загострений знизу корпус для фіксації рулетки під час виконання вимірювань.
- Відкритий корпус дозволяє очищати стрічку, запобігати накопиченню бруду.
Технічні характеристики 13200
| Виробник | Vorel |
| Робоча довжина, м | 20 |
| Ширина стрічки, мм | 10 |
| Матеріал | сталь, пластик |
| Клас точності | ІІ |
| Вага, кг | 0,525 |
VOREL – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. VOREL є баланс між якістю і ціною, а також найширший асортимент. Компанія включає в себе більше 4000 позицій, які допомагають працювати в побутових умовах і хобі-майстерень.
Продукція:
- ручний інструмент;
- пневмоінструмент;
- спецінструмент;
- ріжучий інструмент;
- вимірювальний інструмент;
- інструменти та обладнання для СТО;
- аксесуари.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Длина полотна | 20 м |
| Класс точности | 2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина полотна | 10 мм |
| Шкала измерений | Метрическая система (м, см, мм) |
| Дополнительные функции | |
| Фиксатор ленты | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.525 кг |
| Материал корпуса инструмента | Пластмасса |
| Материал ленты | Нержавеющая сталь |
| Тип корпуса | Закрытый |
| Ширина | 10 мм |
Информация для заказа
- Цена: 401 ₴

