![Ключ торцевий (L тип) YATO : М= 28 мм, l=295 мм [20/6/12] (DW), фото 1](https://images.prom.ua/4568546808_klyuch-tortsevij-l.jpg)
Ключ торцевий (L тип) YATO : М= 28 мм, l=295 мм [20/6/12] (DW)
542 ₴
- В наявності
- Код: YT-1648
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торцевий ключ тип L 28 мм, YT-1648 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Оміднений інструмент | Так |
| Розмір max | 28 мм |
| Розмір min | 28 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | двосторонній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 295 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 542 ₴

