
Свердло по металу титанове YATO : HSS-TIN, Ø= 10.5 мм, l= 133/87 мм
251 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-44663
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу титанове YATO : HSS-TIN, Ø= 10.5 мм, l= 133/87 мм [50/200]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 10.5 мм |
| Довжина робочої частини | 87 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Набір | Ні |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 133 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴

