![Ключ комбінований до гайок (з тріщаткою) YATO, хромванадій, М=27 мм, l=360 мм [6/30], фото 1](https://images.prom.ua/4568489602_klyuch-kombinovanij-do.jpg)
Ключ комбінований до гайок (з тріщаткою) YATO, хромванадій, М=27 мм, l=360 мм [6/30]
602 ₴
- В наявності
- Код: YT-1670
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Ключ комбінований із тріскачкою реверсивний Yato 27 мм (YT-1670): Особливості ключа комбінованого Yato з тріскачкою реверсивний 27 мм (YT-1670): Ключ комбінований Yato виготовлений із високоякісної хромо-ванадієвої сталі покриття забезпечує захист від корозії Реверсивне тріскачка із 72 зубцями Надійність і тривалий термін експлуатації Професійний інструмент
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Ключ комбінований з тріскачкою реверсивний Yato 27 мм (YT-1670): Виробник YATO Тип ключа Ріжково-накидний Класифікація ключа Стандартний Форма ключа Пряма Механічна частина Реверс Тріскачка Розмір ключа 27 мм Довжина ключа 360 мм Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Оміднений інструмент | Так |
| Розмір max | 27 мм |
| Розмір min | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 602 ₴

