
Оприскувач ранцевий FLO 0,2 MPa з шлангом- 130 см і подовженням- 56 см, бачок- 8 л
1 134 ₴
- В наявності
- Код: 89519
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оприскувач стискуючий 0,2 MPa , 89518 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flo |
| Країна виробник | Польща |
| Дальність/радіус обприскування | 3 м |
| Довжина розпилювальної трубки | 56 см |
| Довжина шланга | 130 см |
| Джерело живлення | Механічний |
| Загальна вага | 1.9 кг |
| Об'єм бака | 8 л |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 2 бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134 ₴

