![Головка торцева YATO : квадрат 1/2", SPLINE M24 мм, L= 38 мм. CrV [Блістер] [10/160], фото 1](https://images.prom.ua/5954420919_golovka-tortseva-yato.jpg)
Головка торцева YATO : квадрат 1/2", SPLINE M24 мм, L= 38 мм. CrV [Блістер] [10/160]
89 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-14836
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИСАНИЕ Головка торцевая Spline Yato 1/2" 24 мм (YT-14836): Изготовлена из хром-ванадиевой стали Защита от коррозии Захватывают крепеж с большим диапазоном профиля Легкое извлечение даже сильно изношенных насадок Надежность и длительный срок службы
Інструмент має великий робочий ресурс і витримує інтенсивні навантаження, тому його широко використовують на виробництві та в автосервісах.
Характеристики
- Тип головки: дванадцятикутний, сплайн
- Матеріал: Хромванадієва сталь CrV 50BV30
- Чистота поверхности: хромований, сатинований, полірований
- Запірні замки: да
- Розмір головки: 24 мм
- Зовнішній діаметр головки: 34 мм
- Розмір тримача інструмента: 1/2" (12,7 мм)
- Зовнішній діаметр тримача: 28 мм
- Загальна довжина: 38 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Spline |
| Размер max | 24 мм |
| Размер min | 24 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 89 ₴

