![Мітчик машинний YATO: M4 х 0.7 мм, HSS М2, l= 63 мм [60], фото 1](https://images.prom.ua/5954420698_mitchik-mashinnij-yato.jpg)
Мітчик машинний YATO: M4 х 0.7 мм, HSS М2, l= 63 мм [60]
145 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-2951
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Машинний позначник М4 YT-2951 забезпечує легке та точне нарізування різі в твердих і м'яких матеріалах. Позначник виготовлений із високоякісної та міцної сталі. Матеріал забезпечує міцність і довговічність. Інструмент легко встановлюється на патрон металорізального обладнання.
Характеристики
- Застосування: для наскрізних/глухих отворів
- Оброблювані матеріали: сталь, неіржавка сталь, кольорові метали
- Діаметр різі: M4
- Напрямок різі: праве
- Тип різі: метрична
- Точність різі: 1-ступеневий
- Крок різі: 0.7 мм
- Загальна довжина позначника: 63 мм
- Довжина різі: 13 мм
- Діаметр вала: 4,5 мм
- Матеріал: HSS M2
- Вага: 20 г
Мітчик машинний YATO: M4 х 0.7 мм, HSS М2, l= 63 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 4 мм |
| Длина | 63 мм |
| Материал | Быстрорежущая сталь |
| Назначение | Машинный |
| Направление резьбы | Правая |
| Профиль нарезаемой резьбы | Метрический |
| Состояние | Новое |
| Шаг резьбы | 0.7 мм |
Информация для заказа
- Цена: 145 ₴

