![Фреза циліндрична округлена з карбіду вольфрама YATO, Ø=10 мм, l=56/16 мм, з шпинделем Ø=6мм [40/80], фото 1](https://images.prom.ua/5954419782_freza-tsilindrichna-okruglena.jpg)
Фреза циліндрична округлена з карбіду вольфрама YATO, Ø=10 мм, l=56/16 мм, з шпинделем Ø=6мм [40/80]
414 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-61723
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бренд Yato
Символ YT-61723
Серія GRD
Матеріал Карбід вольфраму
Застосування сталь, алюміній
Довжина 56 мм
Тип тримача інструменту циліндричний
Довжина робочої частини 16 мм
Діаметр 10 мм
КІЛЬКІСТЬ ОБЕРТІВ 0-30000 хв¹
Розмір тримача інструменту 6 мм
Фреза виготовлена з карбіду вольфраму, який характеризується довговічністю та швидкістю різання.
Додаткова інформація
перехресне різання
Патрон 6 мм для більшості пневматичних і електричних шліфувальних машин
довжина: 56 мм
діаметр: 10 мм
Застосування:
в автомобілебудуванні та майстернях для фрезерування, видалення задирок зі зварних швів і швів, обробки крайок труб в системах кондиціонування повітря та гідравлічних системах
у зварювальному та слюсарному секторах
у фермерських господарствах для ремонту сільськогосподарської техніки
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр рабочий | 10 мм |
| Диаметр хвостовика | 6 мм |
| Длина общая | 56 мм |
| Длина рабочей части | 16 мм |
| Конструкция | Цельная |
| Материал режущей части | Вольфрам |
| Наличие подшипника | Нет |
| Обработка материала | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
Информация для заказа
- Цена: 414 ₴

