
Перфоратор мережевий SDS+ AEG: 800 Вт, 2.9 Дж, 4500 уд/хв, Ø≤ 26мм (бетон) (KH26E)
6 240 ₴
- В наличии
- Код: KH26E
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Перфоратор мережевий SDS Plus 800 Вт (4935428180) AEG KH 26 E (Німеччина)
Перфоратор AEG KH 26 E – електроінструмент, призначений для буріння отворів та довбання в бетоні, природному та штучному камені, мармурі і т. д. з використанням змінних робочих інструментів з хвостовиком SDS-Plus.
Особливості KH 26 E:
- Потужний двигун 800 Вт.
- Функція відключення обертання Roto-stop для виконання легких робіт по довбання.
- Запобіжна муфта захищає користувача та інструмент.
- Електронне регулювання швидкості.
- Функція відключення удару для свердління в дереві або металі.
- Функція реверсу.
- Рукоятка з еластичною накладкою Soft-grip для комфорту.
Технічні характеристики KH 26 E
| Виробник | AEG |
| Напруга/Частота, В/Гц | 230/50 |
| Потужність, Вт | 800 |
| Швидкість обертання , об/хв | 1500 |
| Максимальний діаметр свердління (бетон),мм | 26 |
| Максимальний діаметр свердління (дерево), мм | 30 |
| Максимальний діаметр свердління (метал), мм | 13 |
| Енергія удару, Дж | 2.5 |
| Частота удару, уд/хв | 4500 |
| Тип хвостовика | SDS-Plus |
| Довжина кабелю, м | 4 |
| Вага, кг | 2.6 |
| Комплектація |
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEG |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 2.6 кг |
| Максимальная сила удара | 2.9 Дж. |
| Максимальное количество оборотов | 1500 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 4500 уд/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Режимы работы | Сверление с ударом |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Комплектация | |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 6 240 ₴

