![Шафа для майстернь STHOR на колесах, 975х 765х 465 мм з 6 шухлядами та інструментами, 302 шт [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568572846_shafa-dlya-majstern.jpg)
Шафа для майстернь STHOR на колесах, 975х 765х 465 мм з 6 шухлядами та інструментами, 302 шт [1]
30 498 ₴
- В наличии
- Код: 58550
- +380 (73) 606-74-38
Візок з інструментом 302 предмета STHOR 58550 (Польща)
Сервісний шафа з інструментами STHOR. Має 6 висувних ящиків на напрямних шарикопідшипників, оснащених 12 пластиковими модулями з інструментами.
Сервісний шафа STHOR містить 302 спеціально відібраних інструменту. Корпусні профілі з листової сталі. Центральна блискавка і закриття для кожного ящика. Інструменти зі сталі CrV. Корпус має кутові амортизатори, які захищають від випадкового ушкодження, наприклад кузова автомобіля. Верх з міцного поліпропілену.
Переваги:
- нековзна робоча поверхня;
- центральний замок;
- універсальна перфорація;
- замок скриньки;
- гумові колеса з гальмами (2x);
- кутові бампери;
- інструменти 302 STHOR.
Технічні характеристики 58550
| Виробник | STHOR |
| Опис | інструментальна візок на колесах з висувними ящиками і інструментом |
| Кількість ящиків | 6 |
| Габарити, мм | 975 Х 765 Х 465 |
| Кількість предметів | 302 |
| Комплектація |
Ложемент 1:
Ложемент 2:
Ложемент 3:
|
| Виробник | STHOR |
| Опис | інструментальна візок на колесах з висувними ящиками і інструментом |
| Кількість ящиків | 6 |
| Габарити, мм | 975 Х 765 Х 465 |
| Кількість предметів | 302 |
| Комплектація |
Ложемент 1:
Ложемент 2:
Ложемент 3:
Ложемент 4:
Ложемент 5:
Ложемент 6:
Ложемент 7:
|
Sthor - торгова марка групи компаній Toya, заснованої в 1990 році в р. Вроцлав, Польща. Продукція бренду є більш доступним аналогом Yato і частково повторює його асортимент.
Потужність STHOR є пропозиція для всіх DIY і домашніх господарств. Ця марка пропонує інструмент з міцної конструкції, відповідною ціною і цікавим дизайном. Ці інструменти, перш ніж вони надійдуть у продаж проходять випробування в спеціалізованих майстернях під керівництвом професіоналів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sthor |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Черный |
| Особенности | Наличие ручки для перемещения, Полное выдвижение ящика |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Материал корпуса | Сталь |
| Тип мебели | Тележка инструментальная |
| Цвет фасада | Красный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 975 мм |
| Ширина | 765 мм |
| Глубина | 465 мм |
- Цена: 30 498 ₴

