
Світильник 1-LED настінний, мережевий YATO, квадратний, 35 Вт, 68 х 81 х 92 мм, цоколь GU10(DW)
464 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-81901
- +380 (73) 606-74-38
Світильник 1-LED настінний мережевий YATO YT-81901 (Польща)
Алюмінієвий світильник простий сучасної форми з м'яко падаючим потоком світла. Призначений для використання на відкритому повітрі.
Опис YT-81901.
- Різьблення: GU10.
- Джерело світла: світлодіодна лампа, максимум 35 Вт.
- Литий під тиском алюмінієвий корпус.
- Розсіювач зі скла.
- Односторонній світловий промінь.
- Чорний колір.
IP44 забезпечує захист від тіл розміром більше 1 мм і від крапель, що падають під будь-яким кутом з усіх боків (наприклад, дощу)
Примітка: лампочка в комплект не входить
Технічні характеристики YT-81901
| Виробник | YATO |
| Потужність, Вт | макс. 35 |
| Електроживлення, В / Гц | 220-240/50 |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Розміри, мм | 68 x 81 x 92 |
Торгова марка Yato належить польській торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації.
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів.
TOYA є одним з найбільш сильно розвиваються капіталу груп в апаратної і інструменту сегмента і один з небагатьох, який систематично - як в економічному росту і кризові роки - динамічно збільшує свою частку на ринку шляхом створення нових філій і представництв в Європі і Азії.
YATO - бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальне якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються фахівцями в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO - бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних і електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Степень защиты IP | 44 |
| Способ монтажа | Накладной |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Ширина | 68 см |
| Высота | 92 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 81 м |
| Материал каркаса | алюминий |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Мощность лампы | 35 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
- Цена: 464 ₴

