![Ключ накидний ударний YATO : М= 36 мм, L= 210 мм, CrV [5/10], фото 1](https://images.prom.ua/4568499444_klyuch-nakidnij-udarnij.jpg)
Ключ накидний ударний YATO : М= 36 мм, L= 210 мм, CrV [5/10]
641 ₴
- В наявності
- Код: YT-1605
- +380 (73) 606-74-38
Опис
Ключ накидний ударний 36 мм YATO YT-1605 (Польща)
Технічні характеристики YT-1605
| Виробник | YATO |
| Розмір, мм | 36 |
| Довжина, мм | 210 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA є одним із найбільш сильно тих, хто зазнає капіталу груп у апаратному та інструменті сегмента й один із небагатьох, який систематично — як в економічному рості та кризові роки — динамічно збільшує свою частку на ринку способом створення нових філій і представниць у Європі та Азії.
YATO — бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються насамперед інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, чудові матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються фахівцями в багатьох галузях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Оміднений інструмент | Так |
| Розмір max | 36 мм |
| Розмір min | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | односторонній (ударний) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
- Ціна: 641 ₴

