
Диск шліфувальний по металу SAMURAI ТМ VIROK : A30S-BF27, Ø= 150х22.23 мм, t= 6.4 мм
59 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 60V050
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Призначення: По металу
Вид кола: Суцільний
Діаметр кола: 150 мм
Товщина кола: 6.4 мм
Діаметр отвору: 22.23 мм
Оберти: 10200 обр/хв
Диск шліфувальний - це абразивний інструмент, який складається з зерен, що зцементовані між собою спеціальною в'яжучою речовиною. Він активно використовується в промислових та побутових цілях для шліфування різноманітних поверхонь. Завдяки такій процедурі досягається презентабельність зовнішнього вигляду виробу та підвищуються його технічні характеристики. Шліфувальний диск легко видаляє стару фарбу та іржу, готує бетонні стіни до укладання кахельної плитки. Ефективно відшліфувати можна метали та м'які сплави, камінь, пластик та деревину.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Virok |
| Страна производитель | Украина |
| Вид обработки | Зачистной, Шлифование |
| Диаметр внешний | 150 мм |
| Диаметр внутренний | 22.23 мм |
| Материал круга | Абразив |
| Назначение | Шлифовальный |
| Обработка материала | Нержавеющая сталь, Металл |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 6.4 мм |
Информация для заказа
- Цена: 59 ₴

