
Нівелір лазерний STABILA Type LAX 300 : з функцією виска , точність +-0,3мм/м
29 165 ₴
- В наявності
- Код: 18327
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Нівелір лазерний LAX 300 з функцією схилу Stabila 18327 (Німеччина)
Лазерний прилад з перехресними лініями і функцією схилу LAX 300 дозволяє виконувати нівелювання та вирівнювання і відрізняється підвищеною ефективністю і продуктивністю. Можливість одночасно виконувати нівелювання і перевірку схилом підлоги, стін і стелі істотно спрощує ремонтно-будівельні роботи. LAX 300 — це міцний і універсальний прецизійний інструмент, який робить точні виміри навіть у несприятливих умовах.
Переваги 18327:
- Самонівелюються лазерний прилад з перехресними лініями і функцією схилу для робіт безпосередньо з лазерним лініях.
- 1 горизонтальна лінія, 1 вертикальна лінія, точки схилу вгору і вниз. Лінії видно на відстані до 20 м.
- Вертикальна лінія проходить практично по всьому приміщенню.
- Точки схилу дозволяють переносити розмітку з підлоги на стелю.
- Швидке самонівелірованіе завдяки маятникових технології, розробленої спеціально для застосування на стройплощадках.
- Зручне перемикання між функціями завдяки однокнопковий управління.
- Компактний поворотний корпус з висувною ніжкою (микроштативом) для регулювання по висоті при роботі на U-подібних металевих профілях для сухої штукатурки.
- Можливість встановити прилад на підлозі, штативі (різьблення 1/4"), на металевих предметах за допомогою рідкоземельних магнітів або на настінному кронштейні.
- Ударопоглинальний кожух Softgrip STABILA.
- Імпульсно-модульовані лазерні лінії, що дозволяють працювати з лінійним ресивером лазерних променів STABILA.
Технічні характеристики 18327
| Виробник | Stabila |
| Клас лазера | 2 |
| Потужність | < 1 mW |
| Довжина лазерних хвиль, Нм | 635 |
| Діапазон самонівелірованія +/– | 4,50° |
| Точність нівелювання +/– | 0,30 мм/м |
| Прямолінійність ліній +/– | 0,20 мм/м |
| Точність по лінії променя схилу вгорі +/– | 0,30 мм/м |
| Точність по лінії променя внизу схилу +/– | 0,40 мм/м |
| Дальність видимих ліній, м | 20 |
| Час роботи від батарей, ч | 20 |
| Тип батарей | АА |
| Ступінь захисту | IP 54 |
| З'єднання зі штативом | 1/4" |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stabila |
| Країна виробник | Німеччина |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 165 ₴

