![Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 1/2", М= 16 мм, L= 39 мм [160], фото 1](https://images.prom.ua/5954447491_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 1/2", М= 16 мм, L= 39 мм [160]
113 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-1006
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головка торцева ударна 6-гранна YATO: квадрат 1/2", М= 16 мм, L = 39 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Оміднений інструмент | Так |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 16 мм |
| Розмір min | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113 ₴

