![Свердло по бетону YATO : SDS+, "Х"-тип, Ø= 18 x 460 /360 мм [10/20], фото 1](https://images.prom.ua/4568493937_sverdlo-po-betonu.jpg)
Свердло по бетону YATO : SDS+, "Х"-тип, Ø= 18 x 460 /360 мм [10/20]
464 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-4223
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур із хрест. голів. по бет. SD, YT-4223 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 18 мм |
| Довжина робочої частини | 360 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Набір | Ні |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 460 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464 ₴

