![Світильник вуличний ,сонячний, акумулятор.-3,7В, 900мАг з датчиком руху-3м YATO; світл. P=120lm [12], фото 1](https://images.prom.ua/4568529827_svitilnik-vulichnij-sonyachnij.jpg)
Світильник вуличний ,сонячний, акумулятор.-3,7В, 900мАг з датчиком руху-3м YATO; світл. P=120lm [12]
867 ₴
- В наличии
- Код: YT-81855
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вуличний прожектор на сонячних батареях з датчиком руху YATO YT-81855 (Польща)
Опис YT-81855:
- Сонячний настінний світильник YT-81855 - це сучасний вуличний світильник, що працює на сонячній енергії.
- Лампа має два автоматичних режиму роботи. Завдяки присмерковому датчику лампа включається автоматично після настання темряви.
- Протягом цього часу, коли датчик руху виявляє присутність в межах 3 метрів, лампа світиться протягом 30 секунд.
- Промінь світла 120 лм забезпечує достатню освітленість найближчого оточення лампи.
- Протягом дня, коли інтенсивність денного світла достатня, лампа не включається навіть при виявленні руху. У цей час сонячна панель заряджає літій-іонний акумулятор ємністю 900 маг. Час зарядки акумулятора становить 8 годин.
- Висока ступінь захисту лампи IP65 дозволяє встановлювати лампу в зовнішніх і вологих умовах.
- Перевага світильника полягає в простому і швидкому монтажі з використанням прикріплених кріпильних елементів і не вимагає проводів живлення. Автоматичні режими роботи означають, що лампу не потрібно експлуатувати, а живлення від сонячної панелі також означає відсутність експлуатаційних витрат.
Технічні характеристики YT-81855
| Виробник | YATO |
| Харчування | сонячна панель |
| Кут освітлення | 120 |
| Світловий потік, лм | 120 |
| Час зарядки, год | 8 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Світлий колір | 6000K |
| Акумулятор / батарея | Li-Ion 3.7v 900mAh |
| Сонячна панель, Вт | 0.55 |
| Датчик сутінків | так |
| Датчик руху | датчик руху з дальністю 3м |
| Ступінь захисту | III |
| Спосіб монтажу | накладний світильник для настінного монтажу |
| Корпус | алюміній |
| Джерело світла | SMD LED |
| Розміри, мм | 132 х 92 х 77 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Напряжение | 3.7 В |
| Применение освещения | Для освещения улиц, парков |
| Световой поток | 120 лм |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Накладной |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип освещения | Светильник |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Тип питания | Солнечная батарея, Аккумулятор |
| Тип светодиодов | COB |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Размеры | |
| Высота | 77 см |
| Длина | 132 см |
| Ширина | 92 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 867 ₴

