![Головка торцева 12-гранна YATO : подовжена, квадрат 1/2", М= 13 мм, L= 77 мм [12/60/120], фото 1](https://images.prom.ua/5954442638_golovka-tortseva-12-granna.jpg)
Головка торцева 12-гранна YATO : подовжена, квадрат 1/2", М= 13 мм, L= 77 мм [12/60/120]
84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-12935
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головка торц. Коротка 12-гранна, YT-1270
Матеріал:
Дата виготовлення 2012 рік
Термін придатності необмежений
Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060
Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29
+38(0322)45-61-77
Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав
вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00
Товар сертифікації не підлягає
Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Оміднений інструмент | Так |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Розмір max | 13 мм |
| Розмір min | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴

