Набір різьбонарізний 1,5 "-2" 6 шт. Vorel 55830 (Польща)
Ручний нарізний верстат для нарізування трубної різьби дозволяє проводити стандартні різьбові з'єднання, необхідні для ремонту, будівельних і гідравлічних робіт.
Всі різьбові головки мають однаковий монтаж, а простий спосіб установки головки в ручку з добре працює засувкою дозволяє швидко перемикати напрямок нарізування різьби.
Технічні характеристики 55830
| Виробник | Vorel |
| Опис | набір трубних клупи для нарізки різьби |
| Трубні плашки: | 1/5" (38 мм), 2" (50 мм). |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор плашек |
| Назначение | Машинно-ручная |
| Тип наружной поверхности | Круглый |
| Шаг резьбы | 38 мм |
| Профиль нарезаемой резьбы | Метрический |
| Диаметр нарезаемой резьбы | 1.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 378 ₴

![Набір різьбонарізний VOREL 1,5"-2", 6 шт. [2], фото 1](https://images.prom.ua/5954441542_nabir-rizbonariznij-vorel.jpg)
