
Токарний верстат по металу JET BD-3 : 230 В, 0,15 кВт; обточув. зона Ø= 100/ 54 мм- стани/супор
37 688 ₴
- В наличии
- Код: BD-3
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Токарний верстат по металу JET BD-3
Опис BD-3:
- Призначений для індивідуального застосування.
- Масивна конструкція станини з чавуну гарантує роботу без вібрації.
- Шліфовані напрямні.
- Плавна зміна частоти обертання шпинделя.
- Регулювання зазорів напрямних за допомогою клинових планок.
- Захисний екран патрона з кінцевим вимикачем.
- Обгумовані опори верстата запобігають ковзанню.
- Можливість оснащення поздовжньої автоматичною подачею і верхнім рухомим супортом.
Технічні характеристики BD-3
| Виробник | JET |
| Артикул 220 В | 50000080M |
| Діаметр обточування над станиною, мм | 100 |
| Відстань між центрами, мм | 150 |
| Частота обертання шпинделя, плавно, об/хв | 100-3800 |
| Конус шпинделя | М14х1 |
| Отвір шпинделя, мм | 10 |
| Розмір хвостовика інструменту, мм | 8 х 8 |
| Поздовжня подача | опція |
| Хід поперечного супорта, мм | 50 |
| Пиноль задньої бабки | М14 х 1 |
| Хід пінолі задньої бабки, мм | 23 |
| Выходная мощность | 0,15 кВт / S1 100% |
| Потребляемая мощность | 0,26 кВт / S6 40% |
| Габаритные размеры (ДхШхВ), мм | 440 х 270 х 210 |
| Масса,кг | 13 |
| Комплектация |
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jet! |
| Страна производитель | Таиланд |
| Диаметр обточки над суппортом | 100 мм |
| Мощность двигателя подачи | 0.15 кВт |
| Расстояние между центрами | 150 мм |
| Состояние | Новое |
| Ход пиноли | 23 мм |
| Число оборотов холостого хода | 3800 об/мин |
Информация для заказа
- Цена: 37 688 ₴

