
Циркулярна пила JET JSTS-10-M : 230 В, 1,5 кВт, роб. зона- 535х610 мм, диск Ø= 254/30 мм, нах. 0-45°
22 025 ₴
- В наличии
- Код: JSTS-10-M
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Циркулярна пила JET JSTS-10-M
JSTS-10-M компактна настільна циркулярна пила аматорського класу. Верстат має добре продуману конструкцію, що дозволяє робити безліч налаштувань для вирішення самих різних завдань. Можна збільшити розмір робочої поверхні, висунувши секцію розширення (встановлена праворуч від пильного диска), зняти, встановити або налаштувати по висоті розклинювальний ніж процедура виконується зверху столу без допоміжних інструментів); передбачений навіть монтаж когтевой захисту проти викиду заготовки тому.
Особливості JSTS-10-M:
- Регулювання положення розклинюючого ножа.
- Знімний упор-блокіратор проти зворотного викиду заготовки.
- Регулювання нахилу пильного диска.
- Регулювання глибини пропилу.
- Робочий стіл з алюмінієвого лиття.
- Висувний розширювач робочого столу з алюмінієвого лиття праворуч.
- Регульований паралельний упор з ексцентриковим затискачем.
- Рухливий кутовий упор з направляючою уздовж Т-образного паза.
Технічні характеристики JSTS-10-M
| Виробник | JET |
| Артикул (230 В) | 10000510M |
| Споживана потужність, кВт | 1.5 |
| Частота обертання пильного диска на холостому ходу, об/хв | 4500 |
| Зовнішній (посадковий) діаметр пильного диска, мм | 254 (30) |
| Кут нахилу пильного диска | 0-45° |
| Максимальна глибина пропилу під кутом 0° і 45°, мм | 80 55 |
| Розміри робочого столу (ДхШ), мм | 535х610 |
| Розширення робочого столу праворуч (ДхШ), мм | 535х152 |
| Максимальна ширина заготовки при пилянні з паралельним упором праворуч, мм | 635 |
| Діаметр витяжного патрубка, мм | 40 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 780х700х530 |
| Вага, кг | 25 |
| Комплектація |
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jet! |
| Страна производитель | Таиланд |
| Состояние | Новое |
| Число оборотов холостого хода | 4500 об/мин |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Глубина пропила под 45 градусами | 55 мм |
| Диаметр диска | 254 мм |
| Размеры стола | |
| Ширина стола | 700 мм |
| Длина стола | 780 мм |
| Высота стола | 530 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 1.5 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 22 025 ₴

