
Фугувально-рейсмусовий верстат JET JPT-260 : 230В, 2.6(1,7)кВт. струг.вал Ø=70мм, 3 ножі- 260х25х3мм
129 939 ₴
- В наявності
- Код: JPT-260-230
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Фугвально-рейсмусовий верстат JET JPT-260 (JPT-260-230): Особливості фугвально-рейсмусового верстата JET JPT-260 (JPT-260-230): В однофазному виконанні JET JPT-260 комплектується двигуном 2,6 кВт, який обертає стругальне вала з трьома ножами зі швидкістю 5300 об/хв Ширина заготовки, яку можна обробляти на фугального столу — 256 мм Фугівальний і лантажний столи JET JPT-260 виготовлені з чавуну, що забезпечує точність під час оброблення деталі та гасіння вібрації під столом JET JPT-260 міститься ручка регулювання глибини стругання, а також шкала, якою виставляємо потрібну глибину Глибина стругання за прохід 3 мм Стіл JET JPT-260 має похилий паралельний упор, загальною довжиною 900 мм і висотою 110 мм із можливістю нахилу до 45 градусів Захист ножів на JET JPT-260 має регулювання як за висотою, так і за шириною Для переходу в режим менталю треба підняти фугвальні столи Столи JET JPT-260 фіксуються за допомогою упору. Також обов'язковою умовою є підняття захисного кожуха, щоб замкнути концепки для запуску двигуна Регулювання висоти авіакусування виконується за допомогою обертової ручки Глибина стругання за один прохід 3,5 мм, по всій ширині заготівки 1,5 мм Після виставляння висоти авіакумусування, стіл JET JPT-260 фіксується за допомогою важеля Швидкість автоматичного подавання заготовки 5,5 м/хв Максимальна висота оброблюваної деталі до 225 мм, довжина від 150 мм Стіл для бортусування має довжину 540 мм
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Фугвально-рейсмусовий верстат JET JPT-260 (JPT-260-230): Виробник JET Потужність 2600 Вт Частота холостого ходу 5300 об./хв Макс. ширина стругання 256 мм Макс. глибина стругання 3,5 мм Макс. висота заготівки 225 мм Швидкість подавання 5,5 м/хв Габарити 1120 x 700 x 1000 мм Вага 170,0 кг Країна торгової марки США Країна-виробник —
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Таїланд |
| Максимальна глибина стругання | 3.5 мм |
| Споживана потужність | 2.6 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Кількість обертів холостого ходу | 5300 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 170 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 1120 мм |
| Ширина | 700 мм |
- Ціна: 129 939 ₴

