
Свердло по бетону USH TWISTER : 20 x 210 мм, SDS+, 2 різальні пруги
749 ₴
- В наличии
- Код: 118YD20L0210
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бур по бетону TWISTER 20 Х 210 мм SDS PLUS USH 118YD20L0610 (Німеччина)
Технічні характеристики 118YD20L0610
| Виробник | USH |
| Хвостовик | SDS PLUS |
| Діаметр, мм | 20 |
| Довжина, мм | 210 |
USH – компанія, створена в 1976 році в Німеччині. Має великий металургійний досвід і з самого початку USH спеціалізується на виробництві інструментів для механічних інструментів».Сьогодні став одним з найбільших виробників власників біт в Європі, відомий своєю надійністю.
Компанія розробила безліч моделей насадок-викруток та інших аксесуарів, таких як шнекові екстрактори і твердосплавні скрайбери.USH виробляє свій повний асортимент в Німеччині з особливою ретельністю, щоб створювати і розвивати високу якість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USH |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр |
20 мм
|
| Загальна довжина | 210 мм |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | USH |
| Страна производитель | Германия |
| Диаметр | 20 мм |
| Набор | Нет |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Общая длина | 210 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 749 ₴

