
Пила дискова ручна акумуляторна YATO: Li-Ion 18 В, для диска Ø = 165/16 мм,24 зуби, (БЕЗ АКУМУЛЯТОРА)
2 612 ₴
- В наявності
- Код: YT-82811
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пила дискова ручна акумуляторна YATO : Li-Ion 18 В, для диска Ø=165/16 мм,24 зуби, (БЕЗ АКУМУЛЯТОРА)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр посадкового отвору | 16 мм |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Максимальна глибина пропілу | 54 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3800 об/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 612 ₴

