
Довбально-пазувальний верстат по дереву JET JBM-5 : 230В 0,7(0,4)Вт патрон/різ Ø≤ 10/l= 14мм хід-120
32 226 ₴
- В наявності
- Код: JBM-5
- +380 (73) 606-74-38
Настільний довбально-пазувальний верстат (708580M) JET JBM-5
JBM-5 – настільний долбежно-пазовальный верстат для аматорської роботи з деревом, але по надійності і точності підходящий і професіоналам. Незважаючи на вузьку спеціалізацію, верстати цього типу затребувані майстрами, оскільки глибина і прямолінійність заглиблень, які можна на них зробити, важкодосяжні при роботі ручним фрезером або стамескою.
Будучи компактним і мобільним, JBM-5 оснащений всіма механізмами і системами, які полегшують роботу. Є газова стійка для компенсації ваги свердлильної частини, рейковий механізм подачі з довгим важелем, поздовжній упор і вертикальний притиск заготівки. Простота і точність установки свердла-долота забезпечується комплектом перехідних втулок - досить вибрати потрібну і затиснути зовнішню частину гвинтом, попередньо зорієнтувавши площину по упору заготовки. Для фіксації свердла передбачений трикулачні патрон з подовженим ключем.
Особливості JBM-5:
- Рейковий механізм подачі з газовим упором.
- Регульований упор глибини довбання.
- Поздовжній упор заготовки.
- Вертикальний притиск заготівки.
- Робочий стіл з чавунного лиття з дерев'яною накладкою.
Технічні характеристики JBM-5
| Виробник | JET |
| Артикул (230 В) | 708580M |
| Споживана (вихідна) потужність, кВт | 0,7 (0,4) |
| Частота обертання шпинделя на холостому ходу, об/хв | 1450 |
| Максимальний діаметр затиску свердлильного патрона, мм | 10 |
| Максимальний розмір різця, мм | 15 |
| Хід різця, мм | 120 |
| Максимальна висота заготовки, мм | 105 |
| Максимальна висота заготовки з подовження колони, мм | 155 (опція) |
| Розміри робочого столу (ДхШ), мм | 310 х 190 |
| Розміри упору заготовки (ДхВ), мм | 320 х 40 |
| Максимальна відстань від упору до центру різця, мм | 90 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 370 х 350 х 800 |
| Вага, кг | 20 |
| Комплектація |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 1450 об/хв |
| Споживана потужність | 0.7 кВт |
| Загальні параметри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина: | 370 м |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
- Ціна: 32 226 ₴

