![Головка торцева YATO квадрат 1/2 HEX M6, L= 55 мм [40/240], фото 1](https://images.prom.ua/4568529199_golovka-tortseva-yato.jpg)
Головка торцева YATO квадрат 1/2 HEX M6, L= 55 мм [40/240]
74 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-04382
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики та опис
-
Основні
-
Виробник
-
Країна виробникПольща
-
Квадрат1/2"
-
Робочий профільШестигранник
-
Розмір max6 мм
-
Професійна головка зі вставкою HEX.
Розмір головки 1/2", розмір штока 6 мм. хромована Насадка, виготовлена з нержавіючої CrV6150, стрижень виготовлений із сталі AISI S2 і покритий шаром нікелю.
Незамінний інструмент в гаражі, автосервісі або механічних майстерень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 6 мм |
| Размер min | 6 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 74 ₴

