
Насадка викруткова USH Industry : Pozidriv PZ1 x 70 мм. подовжена, Уп. 10 шт.
1 725 ₴
- В наявності
- Код: UUSG0135030
- +380 (73) 606-74-38
Насадка викруткова USH Industry : Pozidriv PZ1 x 70 мм. подовжена, Уп. 10 шт.
Викрутки насадка PZ1 - 1/4" від фірми USH довжиною 70 мм, призначена для використання з шуруповертами і гайковертами.
INDUSTRY біти.
Категорія якості "High Quality" виконує всі запити індустріального та професійного завертання.
Дані запити виявляються в наступному:
- заводські норми компанії USH досягають результату на 90 – 100% вище визначених норм DIN,
- для виробництва бітів вживається тільки високолегована спецсталь (WX 73, № матеріалу 1.2381),
- спеціальні, розроблені компанією USH методи виробництва, як наприклад, метод проковки – "HSC", гарантують неповторне якість продукції.
Технічні характеристики UUSG0135030
| Виробник | USH |
| Тип насадки | POZIDRIV (хрестова) |
| Розмір | PZ1 |
| Довжина, мм | 70 |
| Розмір посадки | 1/4" |
| Матеріал | сталь |
| Кількість в упаковці, шт | 10 |
USH – компанія, створена в 1976 році в Німеччині. Має великий металургійний досвід і з самого початку USH спеціалізується на виробництві інструментів для механічних інструментів».Сьогодні став одним з найбільших виробників власників біт в Європі, відомий своєю надійністю.
Компанія розробила безліч моделей насадок-викруток та інших аксесуарів, таких як шнекові екстрактори і твердосплавні скрайбери. USH виробляє свій повний асортимент в Німеччині з особливою ретельністю, щоб створювати і розвивати високу якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USH |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 70 мм |
| Виконання біти | 1/4" |
| Квадрат | 1/4" |
| Маркування накінечника | PZ 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Хрестоподібний |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
- Ціна: 1 725 ₴

