![Секатор універсальний YATO : Нержавіюча сталь, L= 200 мм [12/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568525391_sekator-universalnij-yato.jpg)
Секатор універсальний YATO : Нержавіюча сталь, L= 200 мм [12/60]
422 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-8790
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Секатор універсальний 20 мм 200 мм YATO YT-8790
Опис:
Універсальні секатори. Лезо завдовжки 60 мм, дає змогу різати близько до стебла, виготовлене з неіржавкої сталі. Ергономічна алюмінієва ручка покрита нековзним матеріалом. Призначений для обрізання гілок діаметром до 20 мм. Довжина інструмента 200 мм. Для вимогливих.
Параметры:
- Довжина: 200 мм.
- Матеріал ручки: алюміній, ПВХ.
- Матеріал леза: неіржавка сталь 8Cr13.
- Твердість: 54 HRc.
- Тип леза: округлий.
- Довжина клинка: 60 мм.
- Блокування: так.
- Діаметр різання: 20 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина лезвия | 60 мм |
| Максимальный диаметр реза | 20 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Общая длина | 200 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 422 ₴

