
Шліфмашина вібраційна мережева AEG: 260 Вт, платформа- 115-140 мм, амплітуда- 1.6 мм (FDS140) DW
3 191 ₴
- В наличии
- Код: FDS140
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Вібраційна шліфмашина 260 Вт (4935416090) AEG FDS 140 (Німеччина)
Особливості FDS 140:
- Понад компактна 260 Вт шліфувальна машина.
- Ідеальна для робіт в обмеженому просторі і над головою.
- Дельташлифподошва для шліфування у кутах.
- Зручна система кріплення шліфувального паперу.
- База виготовлена з магнієвого сплаву для збільшення міцності і зменшення вібрації.
- Система пиловидалення передбачає використання пилозбірника або підключення пилососа.
- Рукоятка з еластичним покриттям Soft-grip.
Технічні характеристики FDS 140
| Виробник | AEG |
| Потужність, Вт | 260 |
| Швидкість без навантаження, об/хв | 14000 |
| Розмір шлифподошвы, мм | 115х140 |
| Рівень коливань, дв/хв | 20000 |
| Діаметр коливань, мм | 1.6 |
| Вага, кг | 1.5 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEG |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 1.5 кг |
| Максимальное количество оборотов | 14000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 260 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | вибрационная |
Информация для заказа
- Цена: 3 191 ₴

