![Свердло по бетону YATO : SDS+, "Х"-тип, Ø= 16 х 460 /360 мм [10/20], фото 1](https://images.prom.ua/4568493937_sverdlo-po-betonu.jpg)
Свердло по бетону YATO : SDS+, "Х"-тип, Ø= 16 х 460 /360 мм [10/20]
374 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-4221
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло для бетону (бур) Yato YT-4221 Х-тип — витратний матеріал для створення отворів на поверхнях із бетону, каменю, цегли, кам'яної кладки, мармуру тощо. Виготовлений із хромованадієвої сталі CrV, стійкий до деформацій, практичний і довговічний. Наконечник має спеціальну конструкцію, яка призначена для перфораторів із кріпленням SDS-Plus.
Свердло відповідає сучасним вимогам якості та високою продуктивністю, має продуманий дизайн і тривалий термін експлуатації. Діаметр — 16 мм, загальна довжина — 460 мм, робоча довжина — 360 мм. Має високий рівень стабільності, завдяки чому забезпечується чудова продуктивність роботи з твердими матеріалами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина рабочей части | 360 мм |
| Диаметр | 16 мм |
| Общая длина | 460 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 374 ₴

