
Насадка викруткова ударна USH Blue Shock : HEX 4 x 50 мм шестигранна подовжена, Уп. 5 шт.
1 182 ₴
- В наявності
- Код: UUSE0063472
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Насадка викрутки ударна BLUE SHOCK HEX 4 X TORSION 50 мм 5 шт USH UUSE0063472 (Німеччина)
Технічні характеристики UUSE0063472
| Виробник | USH |
| Довжина, мм | 50 |
| Розмір | HEX 4 |
| Кількість, шт | 5 |
| Квадрат | 1/4" |
USH – компанія, створена в 1976 році в Німеччині. Має великий металургійний досвід і з самого початку USH спеціалізується на виробництві інструментів для механічних інструментів».Сьогодні став одним з найбільших виробників власників біт в Європі, відомий своєю надійністю.
Компанія розробила безліч моделей насадок-викруток та інших аксесуарів, таких як шнекові екстрактори і твердосплавні скрайбери.USH виробляє свій повний асортимент в Німеччині з особливою ретельністю, щоб створювати і розвивати високу якість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USH |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 50 мм |
| Виконання біти | 1/4" |
| Стан | Новий |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Хрестоподібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 182 ₴

