![Насадка викруткова YATO : "Philips" PH1 х 25 мм. HEX 1/4". 10 (Уп/Шт.) [20/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568561906_nasadka-vikrutkova-yato.jpg)
Насадка викруткова YATO : "Philips" PH1 х 25 мм. HEX 1/4". 10 (Уп/Шт.) [20/100]
79 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-78131
- +380 (73) 606-74-38
ОПИСАНИЕ Бита Philips Yato 1/4" PH1 10шт (YT-78131): Особенности биты Philips Yato 1/4" PH1 10шт (YT-78131): Изготовлена из высококачественной стали марки S2 Антикоррозионное покрытие Надежность и длительный срок службы Простота и удобство использования
Набір викруткових насадок YATO 1/4" PH1 25 мм 10 шт.
Біти YATO YT-78131 PН1 x 25 мм 10 шт. — це знімна оснастка для роботи із саморізами, шурупами та гвинтами. Оптимальна геометрія дає можливість забезпечити найвищу ефективність під час загвинчування або відгвинчування. Біта виготовлена з високоякісної сталі марки S2 за технологією NON SLIP SYSTEM, що знижує ймовірність прослизання наконечника в нарізному гнізді. Профіль біти фрезерований, піскоструминний, захищений антикорозійним покриттям і має поверхню підвищеної твердості, що гарантує тривалий термін експлуатації.
Використовується насадка Phillips у комплекті із шурупокрутом або викруткою для робіт із саморізами для дерева, металу, ДВП, ДСП, МДФ, фанери та гіпсокартону, а також із прес-шайбами.
Ця бита належить до типу хрестових із шестигранним хвостовиком 1/4". Кількість в пачці 10 шт.
Характеристики
- Довжина: 25 мм
- Розмір з'єднання: 1/4"
- Тип шліца: Phillips
- Розмір: PH 1
- Кількість: 10 шт.
- Вага: 0.065 кг
- Матеріал: S2
- Твердість: HRC 58-61
- Крутний момент: 19.6 Нм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 25 мм |
| Исполнение биты | 1/4" |
| Квадрат | 1/4" |
| Маркировка наконечника | PH 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бита |
| Тип биты | Односторонняя |
| Тип шлица | Шестигранный |
| Шестигранник привода | Внешний |
- Цена: 79 ₴

