![Свердло по бетону YATO : SDS+, Ø= 16 x 600/490 мм [10/20], фото 1](https://images.prom.ua/4568493931_sverdlo-po-betonu.jpg)
Свердло по бетону YATO : SDS+, Ø= 16 x 600/490 мм [10/20]
330 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-4184
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Бур по бетону Yato SDS-Plus 16х600х490 мм (YT-4184): Особливості бура з бетону Yato SDS-Plus 16х600х490мм (YT-4184): Бур виготовлений з високоякісної сталі Головка виконана з карбіду DK-30 Чудовий результат буріння бетону, цегли, каменю Надійність і тривалий термін служби Професійний інструмент
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Бур по бетону Yato SDS-Plus 16х600х490 мм (YT-4184): Виробник YATO Тип хвостовика SDS-Plus Діаметр 16,0 мм Загальна довжина 600 мм Робоча довжина 490 мм Додаткова властивість 2 різальні кромки Комплектність 1 шт Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина рабочей части | 490 мм |
| Диаметр | 16 мм |
| Общая длина | 600 мм |
| Набор | Нет |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 330 ₴

