![Рашпиль для гіпсокартону VOREL 60 х 40 мм, пластиковий корпус [10/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568552835_rashpil-dlya-gipsokartonu.jpg)
Рашпиль для гіпсокартону VOREL 60 х 40 мм, пластиковий корпус [10/60]
125 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 25300
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Рашпіль плоский VOREL (25300): Рубанок для гіпсокартону призначений для ефективної, швидкої обробки гіпсокартону, дерева, кольорових металів. Спеціально створені отвори і профільовані поглиблення леза запобігають засмічення інструменту затертим матеріалом. Має високоякісні тертку, призначення для ефективної обробки різних матеріалів, таких як гіпс, дерево, кольорові метали, композити та пластмаси. Леза з високоякісної сталі 65 Mn. Рукоятка з міцної пластмаси. Загальна довжина - 185 мм. Робоча довжина терки - 60 мм x 40.
Габариты упаковки: 270x100x30 мм
Вес брутто: 75 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Рашпиль |
| Материал ручки | пластмасса |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
| Длина рабочей части | 60 мм |
| Форма сечения рабочей части | прямоугольная (плоская) |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина рабочей части | 40 см |
| Вес | 75 кг |
Информация для заказа
- Цена: 125 ₴

