
Диск відрізний по металу і нержав. сталі тм "NORTON VULCAN"; Ø= 125х22,2 мм, t= 3 мм
90 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 70V112
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Диск відрізний по металу і нержав. сталі тм "NORTON VULCAN"; Ø= 125х22,2 мм, t= 3 мм
Діаметр диска 125 мм Оброблюваний матеріал по нержавіючої сталі та металу Тип диска суцільний Посадковий діаметр диска 22.23 мм Товщина диска 1.6 мм Вид відрізні Габарити 125х22.2х1.6 мм Підходить для для болгарок та електрорізів Тип товару відрізні диски Клас побутовий Країна походження Франція
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Norton |
| Страна производитель | Украина |
| Вид обработки | Быстрый рез, Чистый рез |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Металл, Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 90 ₴

