![Диск пиляльний победітовий по дереву YATO: 315x30x3.2x2.2 мм, 96 зубців, R.P.M до 4900 1/хв [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568531593_disk-pilyalnij-pobeditovij.jpg)
Диск пиляльний победітовий по дереву YATO: 315x30x3.2x2.2 мм, 96 зубців, R.P.M до 4900 1/хв [10]
1 393 ₴
- В наличии
- Код: YT-60795
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Диск пиляльний по дереву Yato 315x30x2,2 мм (YT-60795): Диск пильний по дереву Yato призначений для поперечної, поздовжньої і кутовий різання вологою, сухої деревини і деревних матеріалів. Забезпечує швидкий і точний різ. Максимальна кількість обертів: 4900 об / хв
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Диск пиляльний по дереву Yato 315x30x2,2 мм (YT-60795): Виробник YATO Призначення По дереву Діаметр диска 315 мм Товщина диска 2,2 мм Товщина пропилу 3,2 мм Діаметр отвору 30,00 мм Кількість зубців 96 шт Додаткова властивість Швидке різання Країна торгової марки Польща Країна-виробник
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вид обработки | Быстрый рез |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Диаметр внешний | 315 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Количество зубов | 96 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Обработка материала | Дерево |
| Назначение | Пильный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2.2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 393 ₴

