![Головка торцева YATO квадрат 1/2 "SPLINE" подовжена M6, L= 100 мм [20/120], фото 1](https://images.prom.ua/4568514778_golovka-tortseva-yato.jpg)
Головка торцева YATO квадрат 1/2 "SPLINE" подовжена M6, L= 100 мм [20/120]
94 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-04351
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Головка торцева з бітою Spline подовжена Yato 1/2" M6 (YT-04351): Особливості головки торцевої з битою Spline подовжена Yato 1/2 "M6 (YT-04351): Головка виготовлена з хром-ванадієвої сталі марки CrV6150 Впрессована в головку біта виготовлена зі сталі AISI S2 з нікельованим покриттям Продуманий і ергономічний дизайн Надійність і тривалий термін служби Простота і зручність використання
Виробник YATO Форма головки Біта Spline Ударна головка Ні Подовжена головка Так Розмір посадки (дюйм) 1/2" Розмір шліца (SPLINE) M6 Довжина 100 мм Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Spline |
| Размер max | 6 мм |
| Размер min | 6 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 94 ₴

