
Ключ ріжково-накидний, кручений 90° з тріщаткою YATO : М= 18 x 240 мм, HRC 40-45, Cr-V(DW)
207 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-01880
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Ключ комбінований кручений 90° з тріскачкою Yato 18мм (YT-01880): Призначений для використання в промислових цілях і в майстернях Ергономічна рукоятка повернута на 90 °, що полегшує роботу і забезпечує високий комфорт, особливо в разі сильно прикипіла болтів Тріскачка (72 зубця) дозволяє швидше затягувати і відгвинчувати гвинти Виготовлений з високоякісної хром-ванадієвої сталі (Cr-V) полірована поверхня Головка зміщена на 15 ° Виробник YATO Тип ключа Ріжково-накидний Класифікація ключа Стандартний Форма ключа Кручений Механічна частина Тріскачка Розмір ключа 18 мм Довжина ключа 240 мм Кут вигину ключа 15° Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 18 мм |
| Размер min | 18 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 207 ₴

