Опис
Циліндричне Свердло з алмазним напилюванням 25 Х 70 мм USH 426YD25 (Німеччина)
Опис 426YD25:
- Голова з алмазними сегментами.
- Шестигранний хвостовик.
Технічні характеристики 426YD25
| Виробник | USH |
| Діаметр, мм | 25 |
| Довжина, мм | 70 |
USH – компанія, створена в 1976 році в Німеччині. Має великий металургійний досвід і з самого початку USH спеціалізується на виробництві інструментів для механічних інструментів».Сьогодні став одним з найбільших виробників власників біт в Європі, відомий своєю надійністю.
Компанія розробила безліч моделей насадок-викруток та інших аксесуарів, таких як шнекові екстрактори і твердосплавні скрайбери. USH виробляє свій повний асортимент в Німеччині з особливою ретельністю, щоб створювати і розвивати високу якість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USH |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Свердло |
| Діаметр | 25 мм |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | USH |
| Страна производитель | Германия |
| Диаметр | 25 мм |
| Набор | Нет |
| Общая длина | 70 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
Информация для заказа
- Цена: 1 577 ₴


