![Блок-тримач для шліфування круглий VOREL: Ø= 150 мм з платформою-липкою "Велкро" [10/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568497316_blok-trimach-dlya-shlifuvannya.jpg)
Блок-тримач для шліфування круглий VOREL: Ø= 150 мм з платформою-липкою "Велкро" [10/60]
158 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 07956
- +380 (73) 606-74-38
Брусок для шліфування круглий Ø = 150 мм із платформою-липкою "Велкро" VOREL 07956
Брусок призначений для кріплення абразивних дисків діаметром 150 мм. Виготовлений із піни eva. Ефективну фіксацію дисків гарантує застібка-липучка/липучка.
Призначення
Ручка зі спіненого етиленвінілацетату забезпечує гарне зчеплення шліфувальних кругів із підкладкою/застібкою на липучці. Встановлені диски загнуті з боків ручки, що дає змогу шліфувати бічними крайками. Гнучка ручка зі спіненого матеріалу завдяки відповідній жорсткості захищає оброблюваний матеріал від випадкових подряпин.
VOREL — бренд компанії TOYA, яка є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку.
VOREL — найбільша частина асортименту TOYA. Відмітною особливістю бренда VOREL є баланс між якістю й ціною, а також найширший асортимент. VOREL містить понад 4000 позицій, які допомагають працювати в побутових умовах і хобі-майстернях.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 120 кг |
| Длина полотна | 150 мм |
| Материал | Пластмасса |
| Тип | Гладилка |
| Фиксатор ленты | Нет |
| Ширина полотна | 150 мм |
- Цена: 158 ₴

