![Секатор присадибний VOREL; заг. l= 180 мм, леза l= 50 мм [12/120], фото 1](https://images.prom.ua/4568493569_sekator-prisadibnij-vorel.jpg)
Секатор присадибний VOREL; заг. l= 180 мм, леза l= 50 мм [12/120]
103 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 99193
- +380 (73) 606-74-38
Секатор VOREL (99193): Секатор VOREL з профільованими закругленими лезами ідеально підходить для обрізки гілок, укорочення засохлих частин рослин, квітконіжок і коренів Довжина лез 50 мм Дозволяє точно зрізати як огрубілі, так і молоді частини рослин Ергономічні рукоятки із пластику зручно лежать в руці
Сікатор присадибний VOREL: надійність і точність
Сікатор присадибний VOREL - це ідеальний інструмент для догляду за вашим садом. Завдяки своїм оптимальним розмірам та високоякісним матеріалам, він стане вашим незамінним помічником у процесі обрізки дерев та кущів.
Параметри товару
- Загальна довжина: 180 мм
- Довжина лез: 50 мм
Особливості
Сікатор виготовлений з високоякісної сталі, що забезпечує тривалий термін служби. Ергономічна ручка дозволяє зручно та безпечно використовувати інструмент навіть протягом тривалого періоду. Завдяки гострим лезам ви зможете здійснювати точні та чисті зрізи без зусиль.
Застосування
Цей інструмент призначений для догляду за садом, ідеально підходить для обрізання гілок дерев і кущів. Легкий та зручний у використанні, сікатор допоможе зберегти ваш сад в ідеальному стані.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Длина лезвия | 50 мм |
| Общая длина | 180 мм |
| Максимальный диаметр реза | 10 мм |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Прямая |
- Цена: 103 ₴

